top of page

Stres ve Psikolojik
Problemlere Doğal Çözüm

Adsız tasarım (4)_edited.jpg
Adsız tasarım (3).png

Rezonans terapisi, vücudu rahatsız eden ve strese neden olan frekansları stabilize eder ve daha ayrıntılı bir tedavi ile bu dış stresleri tüm vücuttan yok etmeye yardımcı olur. 

 Merkezimizde başta panik atak, depresyon ve anksiyete olmak üzere birçok rahatsızlığın tedavisinde rezonans terapileri ile önemli ölçüde destek sağlanmaktadır. Birey her ne kadar rahatsızlığının sadece ruhsal olduğunu düşünse de öncelikle stresin ve kaygının ortadan kaldırılması, vücudun rahatlatılması gerekir. Mutluluk hormonu olarak isimlendirilen serotonin, endorfin gibi bazı hormonlar da vücudun stresinden etkilenir. Rezonans terapisinde stres yaratan alerjen, çevre toksini, virüs, bakteri gibi tüm maddeleri tespit etmek ve temizlemek çok önemlidir. Bireylerin sağ ve sol beyin yarım küresini olumlu yönde etkileyecek, denge sağlayacak, sinir sistemine fayda sağlayacak frekanslar uygulanmaktadır. Terapilerin sıklığı, sayısı gibi durumlar, rahatsızlığın türüne ve kişinin yapısına göre değişmektedir.

 Bir stres ve gevşeme yöntemi olarak rezonans prosedürü, uygulamalı kuantum ve fiziğin birkaç alanını temel alarak, hem bir dalga hem de bir parçacık ve frekans paterni eylemlerini esas almaktadır.

Tüm vücut hücreleri belirli bir frekans seviyesini yayarlar ve eğer vücut hücreleri uygun şekilde davranırsa, sözde frekansının söz konusu biyolojik sistemdeki veya organdaki geri kalan vücut hücreleri ile rezonans ettiği söylenir.

Vücudun doğru şekilde çalışmasını engelleyen, stres ve rahatlama problemleri uyandıran stres oluşturuculardır.

Stresörler, vücut sistemlerimizde biriken ve geçici veya bazı durumlarda kalıcı bozulmalara yol açabilen organik, fiziksel veya kimyasal maddeler veya spesifik faktörlerdir.

 Rezonans terapisi, vücudu rahatsız eden ve strese neden olan frekansları stabilize eder ve daha ayrıntılı bir tedavi ile bu dış stresleri tüm vücuttan yok etmeye yardımcı olur. Böylelikle bir terapi  yöntemi olarak rezonans terapisi, stres oluşturucuların azaltılmasında ideal çözümdür.

Ama ne olursan ol sakın bir insanı

Gönülce

Gözce

Dilce

Ruhça kırmayın...

Özdemir Asaf

bottom of page