top of page

 Yediğimiz besinler fiziksel ve psikolojik yönden tüm bedenimizi, yaşam kalitemizi etkiler. İşte bu yüzden sağlıklı beslenme, bilinçli yeme çok önemlidir.  Aslında sağlıklı beslenme temel olarak basit ve herkes tarafından az çok bilinse de, medyada olan ve günden güne artan popüler diyetler çoğunlukla kafa karıştırıcı olabiliyor. Ama çoğunlukla kafa karıştıran bu yanlış diyetler beslenme düzenini ve vücudun işleyişini bozan en önemli faktörlerden birisidir.

 Sağlıklı, kişiye özel bir beslenme programı ile beyin fonksiyonlarından fiziksel performansa kadar tehlike oluşturabilecek tüm durumlarla baş edilebilir. Yediğimiz, ağzımızdan giren her bir besin tüm hücre ve organlarımızı da etkiliyor.

Andulasyon, sözcük anlamı itibariyle dalga yaratma, dalgalanım anlamına gelen “ondülasyon” sözcüğünden türetilmiştir. Andulasyon terapisi; organizmanın korunma sistemlerini ve hücre gelişimini destekleyen, geniş bir frekans alanında dokularda biyolojik rezonans titreşimleri
üreten, mekanik vibrasyon ile kızılötesi derin ısının kombinasyonundan oluşan yeni jenerasyon, biyofiziksel bir bütüncül terapi yöntemidir. Bu yeni teknoloji, bilim insanları, farklı alanlardan akademisyenler, spor tıbbı uzmanları ve hekimlerin ortak çalışmaları ile geliştirilmiştir.

AND.jpg
_A8A7962-2.jpg

 Cerrahi müdahale gerektiren rahatsızlıkları olanlar dışında, mevcut tedavisi modern tıp metodları ile devam eden diğer hastalar için yardımcı tedavi metodu olarak biorezonanstan da hekim kontrolunda yararlanılabilir. Ayrıca önleyici tedavi metodu olarak da biorezonanstan yararlanmak mümkündür. Hastalıkların tedavisinde biorezonans diğer tedavilere ek olarak uygulanır ve tamamlayıcı tedavi grubuna girer ve 400’ü aşkın hastalığın tedavisine fayda sağlayabilir.

 Yaşadığımız çevre itibariyle vuücudumuzda fazlasıyla ağır metal, toksik madde ve kimyasal birikiyor. Tamamen sağlıklı beslenmeye çalışsak da solumuduğumuz havaya pek de fazla müdahele edemiyoruz. Üzerine birde gün içerisinde yapılan çoğu faaliyetin ayakta yapılması eklenirse iş daha da ciddi bir hal alıyor. Vücudunuzda biriken bu toksinler vücudunuzun çeşitli yerlerinde ağrılar şeklinde sinyaller verir. Özellikle de bacaklarımız.İşte bu toksinlerde arınıp daha sağlıklı ve dinç hissedebilmek adına ayak detoksu tam sizlere göre...

mirange.png

Spor salonlarında saatlerinizi harcamadan forma kavuşmanızı sağlayacak ezber bozan teknoloji Mİ-RANGE teknolojisi ile bugüne kadar bildiklerinizi unutarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir ve yağ yakarken kas yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Sporsuz kas yapma konusunda bir ilk olan Emsuclpt, bölgesel fazlalıklarınızdan da kurtulmanızı sağlar.

 • Kişiye özel beslenme programı

  1 sa.

 • Sadece 15 dakikada 2,5 saat spor etkisi

  30 dk.

 • Zayıflama, Sigara Bırakma, Alerjiler, Anksiyate ve daha fazlası

  1 sa.

 • Vücudunuzdaki toksinlerden arınmanın en güzel ve sağlıklı yolu...

  30 dk.

 • Kas simülatörü, Bölgesel incelme, Yağ parçalama

  1 sa.

bottom of page