top of page
mirange.jpg

Mi Range

Hepimizin genel şikayetleri olan kötü beslenmeye ve hareketsizliğe bağlı olarak kas kuvveti kayıpları, aşırı zayıf olma durumuda kas kuvveti ve artışı için, genel kilo problemleri karın bölgesindeki yağlar, bacak bölgesindeki yağlar, kalça bölgesindeki yağlar, Basen bölgesindeki yağların kaybı ve sağlıklı bir görüntü için egzersizle ulaşmanın mümkün olmadığı 30 dakika gibi bir sürede ulaşabilmenizi sağlıyor.30 dakika da zamandan tasarruf ederek , üzerinizi değiştirmenize gerek kalmadan , terlemeden Kontrollü elektromanyetik dalgalar ile çok güçlü ve stabil kas hareketliliği sağlamasıyla kısa sürede kas kazanımı sağlarken sağlıklı yağ yakımınızı sağlayacak. Vücudunuzda ki yağ yakımı zannedildiği gibi ısıyla , bişeyler içerek , terleterek sağlanamaz. Vücudun uzun süreli hareketlilikte enerji kaynağı olarak yağ yakımına geçmesi lazımdır. Bu enerji kaynağına geçebilmesi için kaslara hareketlilik gereklidir. 10 dakika ve üzeri hareketlilikte vücudunuz enerji kaynağı olarak karbonhidrat ve yağları yakımını enerji kaynağı olarak kullanmaya başlar. Yani kaslarınızı çalıştırmadıkça istediğiniz bölgedeki yağlarınızdan kurtulamazsınız ve kas kuvveti artışı sağlayamazsınız.

 

İşte tam burada Mi-RANGE GEN PRO teknolojisi devreye girmektedir. Kontrollü elektromanyetik dalgalar ile sinir hücreleri uyarılır. Motor nöronun akson ucuna ulaşan aksiyon potansiyeli , kas liflerinde keseciklerindeki asetikolinin ekzositoz ile sertleşmesini sağlar. Daha sonra asetikolin, kas lifi zarında bulunan kendine özel reseptörlere bağlanarak zarı NA++ iyonlarına karşı geçirgen kılar ve kas kasılması ( hareket) oluşur. Bu kas kasılması(hareket) 30 dakika süresinde farklı uyarılar ile devam eder.

Klinik çalışmalarla kanıtlanmış olan MI-RANGE teknolojisi, yüksek yoğunlukta kontrollü elektromanyetik enerjiyi kullanır. Bu enerji sayesinde uygulama yapılan bölgedeki kaslar güçü bir şekilde kasılır. Uygulama sporda elde edemeyeceğiniz sonuçlar vererek yarım saat içinde kasların yaklaşık 20.000 kere kasılmasını sağlıyor. Kasların çalışmasını ve kas liflerinin yoğunluğunu arttırırken uygulanan bölgede yağ yakma işleminide hızlandırır. Yağ hücrelerinin parçalanması ve kasların kasılarak forma girmesi ile hedefinize kısa sürede ulaşabilirsiniz .

 

Kontrollü elektromanyetik dalgalar ile sinir hücreleri uyarılı. Motor nöronun akson ucuna ulaşan aksiyon potansiyeli , kas liflerinde keseciklerindeki asetikolinin ekzositoz ile sertleşmesini sağlar. Daha sonra asetikolin, kas lifi zarında bulunan kendine özel reseptörlere bağlanarak zarı NA++ iyonlarına karşı geçirgen kılar ve kas kasılması ( hareket) oluşur. Bu kas kasılması(hareket) 30 dakika süresinde farklı uyarılar ile devam eder.

2022-06-15_11-14-48.png
bottom of page