top of page
_A8A7962-2.jpg

Biorezonans Terapisi

I’m a paragraph. This is where people can read more to learn about a subject written in this article. This is a great place to get readers hooked with an attention getter. This is a great place to establish your main point. It’s perfect to tell a story and let everyone know a little more about great ideas.

I’m a perfect spot to go into detail and give more explanation about what’s being covered in the article. Here, there’ll be descriptions of the setting of an article to help people visualize the story being told. It can consist of long detailed sentences or just be short and punchy.

_A8A7962-2.jpg

Beslenme Danışmanlığı

REZONANS TERAPİSİ

 Cerrahi müdahale gerektiren rahatsızlıkları olanlar dışında, mevcut tedavisi modern tıp metodları ile devam eden diğer hastalar için yardımcı tedavi metodu olarak rezonans terapilerinden yararlanılabilir. Ayrıca önleyici tedavi metodu olarak da rezonans terapilerinden yararlanmak mümkündür. Hastalıkların tedavisinde rezonans terapileri diğer tedavilere ek olarak uygulanır ve tamamlayıcı tedavi grubuna girer ve 400’ü aşkın hastalığın tedavisine fayda sağlayabilir.

İnsan vücudundaki tüm organlar, dokular ve hücrelerin kendiliğinden –doğal olarak–  yaydığı bir elektromanyetik frekans vardır. Tıpkı makinalar gibi. Bir televizyonun yaydığı dalganın şiddeti 5 GHz ise; insan bedeninin frekansları bunun 1000’de 1’i seviyesindeki aralıklarda seyredebilir. Sonuçta her insanın bünyesinde kendine özgü aralıklarda yayılan bir frekans bulunur.

 Rezonans terapileri tedavisinde temel alınan veri, vücudun doğal olarak yaydığı bu frekanslardır. Her insanın frekansları tıpkı parmak izinde olduğu gibi kendine özgüdür ve her bir hücrenin frekansları da birbirinden farklıdır. İnsan bedeninin frekanslarını ölçme ve algılamada özel olarak geliştirilmiş rezonans terapi cihazları kullanılır. Rezonans terapileri yine aynı cihaz aracılığıyla hastalıklı doku, hücre ya da organlara çoğunlukla yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak hastalık nötrleştirilmeye yani ortadan kaldırılmaya çalışırken; kimi zaman da mevcut frekansları güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı savaşına destek verilir. Örneğin alerji tedavisinde alerjen maddenin vücutta kayıtlı frekans izini tam ters frekans yükleyerek sıfırlamak hedeflenirken, fıtık tedavisinde ters frekans yerine güçlendirme frekansı kullanılarak hastalığın tedavisine destek olunur.

 Rezonans terapileri, batıda doğal tıp, Türkiye’de tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak kabul görmüştür. Tamamen doğal frekanslar kullanılarak, herhangi bir ilaç ya da kimyasal yüklemesi yapılmaksızın gerçekleştirilir. Bu nedenle hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulamalar ağrısız ve acısızdır. Bebekler, çocuklar, yaşlılar, hamilelerde de uygulanabilir.

_A8A8040.jpg
bottom of page