top of page
ilhami.jpg

Benim Hikayem

 Merhabalar ben İlhami KIZILKAYA. 1 Şubat 1995 doğumluyum. 2014 yılında Ordu'dan İstanbul`a geldim. Gündoğdu köyü ilk okulu, keçili merkez orta öğretim ve Çatalpınar şehit Onur TİKEN çok programlı Anadolu lisesi, ahşap ve mobilya bölümünü bitirdim. Açık öğretim fakültesi için hazırlıklar yapıyorum. Yaşam koçluğu hakkında eğitimlerimi tamamlıyorum. Biorezonans terapileri uzmanı olarak da bu ailede yerimi alıyorum. Ben hayat yolunda heybesi dolu bir seyyah gibiyim. Duydu ve düşünce fırtınalarında yolculuk edenlere yoldaşlık ediyorum. Bu hayatta bir düşünce işçisiyim. Hayat yolunda öğrenciyim. Bazen çalışkan bazen tembel, gittikçe daha meraklı, üretken. Ürettikçe doluyor, doldukça taşıyorum. Ben bunu hep yapıyorum.

 Öğrenmenin sınırı yok diyorum. Sınırı ancak ben koyuyorum, bunu biliyorum. Sınırsızlık gözümü korkutuyor. Sınırlılık beni kısıyor. Böyle bir beşikte aşağı yukarı salınıyorum. Dengeyi nerede buluyorum ona bakıyorum. Bazen içimde, kendimde, bazen dışarıda, dünyevi hayatta.

 Kendim için ‘yapmak’ zamanından ‘olmak’ zamanına geçişi gözlemliyorum. Beni sorarsanız İlhami kızılkaya olma yolunda ilerliyorum.

 

Mottom: Yarın bugün de saklıdır. `Anı yaşa, gülmeyi unutma`

Hobilerim: bağlama çalmak, doğa yürüyüşü, basketbol oynamak , kitap okumak

İlgi alanlarım :  film izlemek, ahşap işleriyle uğraşmak,

bottom of page