top of page

Kilo Problemleriniz
Tek Seansta
Son Bulabilir!

Adsız tasarım (1).png
Adsız tasarım (2).png

Rezonans ile kilo verme terapileri temelde sigara bırakmaya benzer. Diyet yapmadan, ek egzersizlere gerek olmadan, doğal süreç içerisinde vücudun yüksek enerji içeren yiyeceklere karşı isteği azaltılır. Ortalama 45 dakika süren seanslar yapılır, çoğunlukla ilk seanstan sonra etkileri görülmeye başlar, iştah azalır. İki seans arasında 7 ila 14 gün gibi bir süre bulunur. 

Elektrikle ilgisi olmayan tamamen 4 adet pille çalışan bir cihaz kullanarak terapiler yapılmaktadır. Rahat ve ferah bir ortamda dinlendirici omega terapisi eşliğinde vücudunuzun bazı bölgelerine altın kaplı elektrotlara temas etmiş halde rahat bir koltukta 45-55 dk oturarak seanslarımız yapılmaktadır. Yöntemimiz hızlı kilo verme ve zayıflama için en etkili ve en kolay yoludur.

İşlemin her hangi bir yan etkisi yoktur, kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan bir frekans silme yöntemidir. Kilo almanıza neden olan karbonhidrat grubu yiyecekler (pasta, börek, ekmek), şekerli, çikolatalı v.b yiyeceklerin frekansları rezonans cihazı ile ters çevrilerek, özel tekniklerle ayna görüntüsü şeklinde geri verilir. Böylece dalga boyları birbirine ters iki frekansın birbirini söndürmesi, nötralize etmesi sağlanır. Sonuçta yemek yeme isteği doğal olarak azalır. Yapılan işleme kısaca gıdalar üzerinden uygulanan bağımlılık terapisi diyebiliriz. Terapilerin metabolizma üzerinde de olumlu etkileri vardır. Metabolizma hızın arttırır, ödemi azaltır. İştahın kapanmasının yanı sıra özellikle göbek, bel çevresinde yağlanma azalır. Şeker düzeyinin düzenlenmesinde, varsa migren veya menapoz etkilerinin azalmasında da yardımcıdır. İkinci haftadan itibaren terapilerin etkiler gözlenir; hafiflemiş, uykular düzelmiş ve vücut ağrıları azalmış hissedilir.

KARBONHİDRATLAR ÜZERİNDEN YAPILAN BİOREZONANS TERAPİLERİ:

 

Rezonans terapileriyle zayıflama seansları kişilerin hamur işlerine düşkünlüğünü ve iştahı azaltmanın yanı sıra, gluten intoleransının yarattığı problemlerin çözümünü sağlayarak metabolizmayı destekler. Unlu gıdalar üzerinden yapılan rezonans terapileri halsizlikten, psikolojik problemlere, migren ve geçmeyen baş ağrılarından, kronik bağırsak problemlerine kadar birçok sağlık probleminde belirgin düzelme yaratmaktadır. DİĞER GIDA SİLME TERAPİLERİ: Problemli olduğu düşünülen tüm gıda türleri için rezonans terapileri uygulanabilir.

 

1) Şekerli gıdalar, tatlılar,

 

2) Çikolata, meyveler (glisemik indeksi yüksek olanlar),

 

3) Kola, kahve, cips gibi gıdalar,

 

4) İnek sütü ürünleri (Laktoz intoleransı için),

 

5) Tuz v.b.

 

Bunun yanı sıra bağırsakta yaşayan bazı maya ve mantarların aşırı üremesi de bir çok sağlık problemine neden olmaktadır. Rezonans terapilerinde bu istenmeyen organizmalar için de frekans silme uygulanmaktadır.

REZONANS TERAPİLERİNDE HEDEFLERİMİZ;

1) Bağımlılık oluşmuş, hızlı ve fazla enerji veren özellikle karbonhidrat grubu besin tüketimi isteğinden kurtulmak.

 

2) Vücutta depolanmış fazla enerjiyi yani yağ dokusunu azaltmak (zayıflatmak).

 

3) Metabolizmayı yavaşlatarak süreci zorlaştıran, enerji metabolizma bozuklukları yapan, psikososyal açıdan hedefe gidilmesini engelleyen sağlık durumlarının ortadan kaldırılmasına yönelik kişiye özel çözüm planı oluşturmak ve plana uygun terapiler uygulamak.

 

4) Bu zorlu süreçte her zaman yanında bulunarak danışanın devamlı desteklenmesi.

Ayrıca kilo verme sürecinde, yağların (trigliseridlerin) erime (yağ asitlerine hidrolizi) sürecinde dolaşıma fazla miktarda salınan serbest yağ asitleri de oksidasyona uğrayarak serbest radikaller dediğimiz vücut için toksik etkili ve zararlı molekülleri üretebileceklerdir. Bu durumla da kilo verme sürecinde bol su içmek çok önemlidir. 

İlerlemenin sırrı başlamaktır. İlk adımı atın...

bottom of page