top of page

Alerji ve Ağrılarınızda
İlaç Tedavisine Son!

Adsız tasarım (5)_edited.jpg
Adsız tasarım (8)_edited.jpg

Rezonans yöntemi, alerjik reaksiyonları hızlı ve etkili bir şekilde yok etme yeteneğine sahiptir. Pek çok alerjik kişi rezonans terapisi uygulamalarıyla sağlığına kavuşmuştur.

 Bağışıklık sistemimizin, zararlı olmayan maddeleri zararlı gibi kabul edip verdiği aşırı reaksiyonlara alerji denmektedir. Bazı durumlarda vücudumuz polenler, kedi veya köpek tüyü, ev tozu, iş yerindeki tozlar gibi yabancı maddelere karşı duyarlılık gösterirken, aşırı duyarlılık olan kişilerde vücudumuz faydalı maddelere de tepki verebilmektedir. Bunun en güzel örneği, bu kişilerin yumurta, süt gibi besinlere de alerjik reaksiyonlar göstermesidir.

 Klasik tıp açısından alerjik hastalıklara terapötik yaklaşımda iki temel yol izlenir. Birincisinde; özellikle antialerjik ilaçlarla, alerjik durum baskılanmaya çalışılır. İkincisinde ise; alerjik duruma karşı, özel aşılar kullanılır. Bu aşı tedavileri yıllarca zaman alır ve oldukça da masraflıdır.

 Rezonans terapileri açısından alerjik durumlara yaklaşım çok daha farklı olup; bütüncül, integratif bir terapi yapılır. Burada alerji bir rahatsızlığın nedeni değil, özellikle birçok temel bozukluğun sonucudur.

Alerji, vücudun üzerindeki toksik (ve diğer) yüklerin artması ve bağışıklık sisteminin, sonunda (hiper) reaktif hale geçmesi olarak algılanır. Alerjinin kalıcı olarak tedavi edilebilmesi, sistem üzerinde yük oluşturan ve bağışıklık sistemini reaktif hale getiren, yani alerjiyi yaratan asıl sebeplerin giderilmesine bağlıdır. Biorezonans, tam da bu noktada devreye girer.

 Ağrılardan kurtulmak için ya ağrıyı sadece baskılayan, sebebini ortadan kaldırmayan ağrı kesici ilaçları içiyoruz ya da çaresizce ağrının esiri oluyoruz. Oysa insan vücudunun işleyişiyle tüm sorunların kaynağı inip onlardan kurtulmak mümkün.

Temeli vücuttaki normal olmayan işleyişi , normal ve sağlıklı haline getirmek olan riorezonans terapileri, ağrıya neden olan sorunu ortadan kaldırmaya yönelik adımlar atıyor. Vücuttan alınan frekanslarla tedavi sürecini tamamlayan rezonans ağrı terapisi, kas iskelet sistemi ağrıları, osteoporoz ağrıları, romatizma ağrıları, sırt, bel ve boyun ağrıları, yaşlılığa bağlı ağrılar, geçirilmiş ameliyatlara bağlı ağrılar ve fibromiyaljiler gibi ağrılarda kullanılıyor.

YAKLAŞIK %2 ORANINDA GÖRÜLEN, GÜNÜMÜZDE ‘TAMAMEN TEDAVİ EDİLEMEYEN HASTALIK GRUBUNDA’ OLAN FİBROMİYALJİNİN REZONANS TEST VE TEDAVİ SİSTEMATİĞİ İLE OLDUKÇA BÜYÜK BİR ORANDA TEDAVİ ŞANSI VARDIR.”

Tamamlayıcı tıp yöntemi olan rezonans, kanser veya benzeri ağır sağlık sorunlarında bünyenin desteklenmesi ve vücudun kendinin iyileştirme potansiyelinin harekete geçmesini sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır.

 

 Rezonans terapileri ağrı tedavisi, vücudun kendi salınımlarını kullanarak, ağrı tedavisinden ruhsal problemlere kadar geniş bir zeminde sağlık sorunlarına çözüm üretmektedir.
 

AĞRI DOKUNUN ENERJİ AKIŞI İÇİN ATTIĞI ÇIĞLIKTIR. BİOREZONANS CİHAZI İSE BU ÇIĞLIĞI DUYMAKTA VE BLOKE EDİLMİŞ ENERJİYİ TEKRAR HAREKETE GEÇİRMEKTEDİR.

-DR. VOLL

bottom of page